†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† SOUTH AFRICAN FRESHWATER BANK ANGLING FEDERATION : ADDRESS LIST PROVINCIAL MEMBERS
Wapen3
PROVINCIAL ASSOCIATIONS: CENTRAL GAUTENG (CGAUT)
       
POSITION NAME E-MAIL MOBILE
CHAIRMAN Steve Mynhardt chairman.centralgauteng@gmail.com 083 376 7144
SECRETARY Cathy Zeelie cathy.zeelie@rtt.co.za 083 529 1732
PROVINCIAL ASSOCIATIONS: CENTRAL NORTH WEST (CNW)
POSITION NAME E-MAIL MOBILE
CHAIRMAN Markus de Beer pmsc@mweb.co.za 084 207 6173
SECRETARY Boudine Maree pmsc@mweb.co.za 084 619 4897
KORREKTIEWE DIENSTE HENGELKLUB
Position Naam E-Pos Tel No:
Secretary Jaco Leeuwner paulene.leeuwner@gmail.com 018 291 1011
Potchefstroom MilitÍre Hengelklub (PMSK)
Position Naam E-Pos Tel No:
Secretary Wentzel Kruger pmsc@mweb.co.za 083 402 8055
Supercast Hengelklub
Position Naam E-Pos Tel No:
Secretary Charl Le Roux charl.leroux@za.g4s.com 082 444 2704
Rand Piscitorial Association (RPA)
Position Naam E-Pos Tel No:
Secretary Lalie Mulder lalie@edcon.co.za 082 901 1453
SENWES Hengelklub
Position Naam E-Pos Tel No:
Secretary Piet Reynecke pietreynecke@gmail.com 072 148 0169
Skoonspruit Hengelklub
Position Naam E-Pos Tel No:
Secretary Derick Roux derickr@buf-simmers.co.za 072 986 0611
Vaal Reefs Hengelklub
Position Naam E-Pos Tel No:
Secretary Hansie Swanepoel swanepoelhs@telkomsa.net 083 455 7495
WDL Hengelklub
Position Naam E-Pos Tel No:
Secretary Chris Benade chris.benade@murrob.com  
PROVINCIAL ASSOCIATIONS: EASTERN PROVINCE (EP)
       
POSITION NAME E-MAIL MOBILE
CHAIRMAN Richard Prinsloo maureenpr@telkomsa.net 083 613 1761
SECRETARY Cheryl Gervais orton@gentechpu.com 083 558 7414
PROVINCIAL ASSOCIATIONS: FREE STATE (FS)
       
POSITION NAME E-MAIL MOBILE
CHAIRMAN Spinks van Heerden cvanheer@mf.co.za 082 876 1815
SECRETARY Elsa Kleynhans elsakleyn@absamail.co.za 082 697 7275
Swerwers HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter H Barnard blinkoog@telkomsa.nat 082 821 9596
Sekretaris C van Tonder corneliusvantonder@vodamail.co.za 082 856 8103
Steunmekaar HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter BR Bergman bennie3@mtn.blackberry.com 083 975 9943
Sekretaris EJ Robarts accounts@goodfrank.co.za 084 2055 627
Grootvlei HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter CJ Erasmus rassie.erasmus@dcs.gov.za 082 896 1646
Sekretaris S Deysel faks 051 - 440 3336 076 610 4639
Bfn SAPD HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter GWH Bubb graham.bubb@quintiles.com 082 772 9394
Sekretaris A Louw loumaa@nashuaisp.co.za 084 568 0680
Bfn SANW HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter HG Bornman hgbornman@vodamail.co.za 072 468 2973  
Sekretaris A Cloete gerda.cloete@worleyparsons.com 083 349 5776
Hennie Steyn HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter HJ Upton hennieu@bloemwater.co.za 079 891 0496
Sekretaris EM Upton hennieu@bloemwater.co.za 083 452 4025
Goedemoed HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter CJ Lubbe carel.lubbe@dcs.gov.za 082 876 8239
Sekretaris CG Joubert Carel.joubert@dcs.gov.za 084 512 0505
Musselcracker HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter MJ Vrey 0797016805@vodamail.co.za 079 701 6805
Sekretaris PH Schuld hendrikschuld@live.co.uk 083 675 0303
Kroon Varswater HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter JJH Coetzee   082 856 3427
Sekretaris P Joubert eben@hpaparts.co.za 071 131 7674
SAPD Welkom HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter R Crous rayrstad@gmail.com 071 688 9525
Sekretaris CL Jansen cjansen2@sars.gov.za 073 428 9702
Western Holdings HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter CR Kleynhans elsakleyn@absamail.co.ca 084 247 1680
Sekretaris ES Kleynhans elsakleyn@absamail.co.ca 082 697 7275
Kroonstad DKD HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter MC van Rooyen kroonstadc@blue.co.za 082 843 0201
Sekretaris S van Rooyen kroonstadc@blue.co.za 082 826 9065
Werda HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter LJ Labuschagne andre.knoetze@Harmony.co.za 083 407 2251
Sekretaris CJ Labuschagne andre.knoetze@Harmony.co.za 083 407 2251
Harvinia HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter AS Kapp ASKapp@gmail.com 083 784 7225
Sekretaris C vd Berg   082 050 0691
Freddies HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter L Jansen freddies@telkomsa.net 082 409 7635
Sekretaris BG Smit bgsmit@lantic.net 082 461 1363
Renoster HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter RE Bronkhorst robbie.bronkhorst@gmail.com 082 543 7318
Sekretaris JN du Toit bud@voslooenvennote.co.za 082 851 9479
Sonskyn HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter P Potgieter elize.steyn@live.co.za 082 378 8192
Sekretaris AJ van Rhyn kobus@e-analytics.co.za 083 675 7885
Lethabo HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter BJ Knoetze BJ.Knoetze@eskom.co.za 082 874 4037
Sekretaris PL Lamprecht flip@rotran.co.za 082 574 3005
Reho HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter WD Hope hopewd@eskom.co.za 083 660 2043
Sekretaris ML Bothma†††††††† margaretb@leeuwenhof.co.za 072 546 5510
Visarend HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter JH Gouws jurieg@rhi.co.za 083 629 3089
Sekretaris HPJ van Nieuwenhuizen rocky10@tiscali.co.za 082 687 7551
SAPD Hap & Kap HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter L Meyer fs.sasolburg.crimeprev@saps.org.za 083 775 4639
Sekretaris L Meyer fs.sasolburg.crimeprev@saps.org.za 083 775 4639
Taaibos HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter PE Botha peter.e.botha@gmail.com 083 631 3328
Sekretaris I Lombard ester.harmse@gmail.com 079 956 1755
DKD Groenpunt HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter MC vd Westhuizwn esmevdwesthuizen@ovi.com 082 383 8480
Sekretaris SJ Botes esmevdwesthuizen@ovi.com 084 320 1882
Nampak Vanderbijlpark  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter A Schwartz Anthony.schwartz@za.nampak.com 082 909 2593
Sekretaris E Rudman Edward.rudman@za.nampak.com 072 611 0753
Maluti-Oos HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter R Erasmus ruane@vkb.co.za 083 384 1863
Sekretaris M le Roux lerouxbhm@gmail.com 072 783 4129
Bethlehem Hengel Vereeniging  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter C Malan bhm.hengelaarsvereeniging@gmail.com 083 654 5009
Sekretaris CJ Kriek skepnet@internet-sa.co.za 083 267 6024
Senekal HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter JCASteyl steylfamily@lantic.net 083 440 3532
Sekretaris H Nienaber senekal@youhavemail.co.za 083 392 9313
Reitz HK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter GN Steyn gerts@vkb.co.za  
Sekretaris JL Tesner gerts@vkb.co.za  
PROVINCIAL ASSOCIATIONS: GAUTENG (GAUT)
       
POSITION NAME E-MAIL MOBILE
CHAIRMAN Mike Rossouw mike@captive.co.za 083 274 2035
SECRETARY Pote Janse van Rensburg pote@vdbhyd.co.za 082 065 0612
TREASURER Alan Groves alan@spx.co.za 083 271 3174
BALFOUR  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter L.P. STOLTZ lukass@telkomsa.net  
Sekretaris H. DE JAGER john8@vodamail.co.za 082 968 7310
CARP KINGS  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter JG ERASMUS erasmusj@ekurhuleni.com 082 494 2419†††
Sekretaris      
DAGBREEK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter POTE VAN RENSBURG E-Pos: pote@vdbhyd.co.za  
Sekretaris MARK PAXTON E-pos:mark.paxton@arcelormittal.com Sel:082 850 6829
DIEPKLOOF  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter JACO NEL jaconel44@gmail.com  
Sekretaris WILMA DU PLESSIS E-pos: wilma.dup@vodamail.co.za Sel: 072 010 2370
GROOTVLEI  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter DIRK KNOETZE E-pos:dknoetze@randwater.co.za  
Sekretaris JW PRETORIUS   sel:083 581 3593
HEIDELBERG  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter S.J.L. GOOSEN E-Pos: nico_taljaard@bat.com  
Sekretaris IJ GOOSEN E-Pos: nico_taljaard@bat.com Sel:††††† 073 164 4771
HIGHVELD HARRIERS  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter HJ DU PLESSES E-pos:hena@mtnloaded.co.za  
Sekretaris C. Prins E-Pos:hena@mtnloaded.co.za Sel:†††† 083 267 6467
LIBRA  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter DJ VAN SCHALKWYK (DIRK) E-pos: djvanschalkwyk@safipol.com  
Sekretaris P VAN ZYL E-pos:pietv@polypet.co.za sel:072 715 1666
MIDVAAL  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter JOHAN VAN STADEN E-pos: louecvs@iafrica.com  
Sekretaris POOVEN MOODLEY   Sel: 083 291 1480
MIDRAND  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter JJSTOLTZ E-pos: petronell@vodamail.co.za  
Sekretaris DRINA ABRIE E-pos:DrinaA@gpg.gov.za Sel: 083 640 5457
MITTAL  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter JAKKIE BARNARD E-pos:Charlene@iscgroup.co.za  
Sekretaris SONJA VAN ROOYEN E-pos:sonja.vanrooyen@bkblouwid.co.za Sel: 082 065 1792
MODDERBEE KORREKTIEWE  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter DIRK BOOYSEN E-pos:dirk.booysen@dcs.gov.za  
Sekretaris PA JANSE VAN VUUREN   sel:078 791 3188
NAMPAK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter A.W. SCHWARTZANTHONY E-pos:Anthony.schwartz@za.nampak.com  
Sekretaris E.L. RUDMAN†† EDWARD E-pos:edward.rudman@za.nampak.com Sel:†† 072 611 0753
NEWVAAL  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter JACO HERBST E-POS:jacoherbst@anglocoal.co.za  
Sekretaris BRANDON DELPORT E-pos:barryg@live.co.za sel: 082 928 3313
N'KWAZI  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter J.L. KRIEL E-pos:enserv@iscor.com  
Sekretaris FCO PUTH E-pos:debtors@topcarpets.co.za sel:083 535 8654
PRIMROSE  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter MIKE ROSSOUW E-pos:mike@captive.co.za.  
Sekretaris ELAINE ROSSOUW E-pos:elainer@sws.co.za Sel: 083 448 3935
REQUIN  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter Graham Vollmer E-pos:graham@aflisaf.co.za  
Sekretaris Dean Ward E-pos:wardd@wesbank.co.za Sel:083 704 4439
SCAW  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter G. HABIG E-pos:joey.habig@eskom.co.za  
Sekretaris J.M HABIG E-pos:joey.habig@eskom.co.za sel:082 897 1364
SUIKERBOSCH SWERWERS  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter FRANS VAN WYK Francois.VanWyk2@arcelormittal.com  
Sekretaris MARIE BENDALL E-pos:marie@thepentagroup.com sel:083 511 3945
USKO  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter E. KLONRIDIS MANNY E-pos: bendixdrives@absamail.co.za  
Sekretaris JH BOTHA marie@omohle.co.za sel: 082 607 0800
VAAL  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter MA GRASKIE E-pos:mgraskie@sars.gov.za  
Sekretaris AMANDA SWART E-pos: amandasw@absa.co.za Sel: 083 652 2694
VAALRAND POLISIE  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter E. BENNET    
Sekretaris M. MOMBERG E-pos:marynamomberg@gmail.com Sel: 083 963 1413
VEREENIGING  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter LEON STEYN E-pos:leonsteyn@webmail.co.za  
Sekretaris ESME ROBERTS E-pos:esmroberts@yahoo.com Sel: 083 404 1545
VEREENIGING MUNISIPALITEIT  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter MW PRETORIUS E-pos:mpt@telkomsa.net  
Sekretaris D. PRETORIUS E-pos:daleen@taxcomplaInt.co.za Sel: 083 404 1545
VERREF  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter AJ PIENAAR    
Sekretaris P.P. Freiclich E-pos:rfreislich@scaw.co.za Sel: 072 400 7872
VEREENIGING KORREKTIEWE DIENSTE  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter P.D. SMITH    
Sekretaris JOOS FOURIE E-pos:josef.fourie@dcs.gov.za Sel: 082 961 9500
VISARENDH/K  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter JORRIE NEL E-pos:karen.nel@macsteel  
Sekretaris K. NEL E-pos:karen.nel@macsteel Sel:073 318 9587
WESRAND POLISIE  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter FC ZEELIE E-pos:zeelies@vodamail.co.za Sel: 082 579 4405
Sekretaris      
PROVINCIAL ASSOCIATIONS: GAUTENG NORTH (GAUTN)
       
POSITION NAME E-MAIL MOBILE
CHAIRMAN Markus Swart mark.swart@bcx.co.za 083 459 2363
SECRETARY Carolina Gildenhuis gnhengel@vodamail.co.za 082 651 4782
CENTURION  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter HEMAN BESTER HERMANB@SANLAM4U.CO.ZA 0823729934
Sekretaresse      
KOEDOE  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter MARKUS SWART MARK.SWART@BCX.CO.ZA 0834592363
Sekretaresse      
IMPALA  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter JURIE VAN STADEN JURIE.VAN.STADEN@DENELDYNAMICS.CO.ZA 0824917730
Sekretaresse      
MUNT  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter ANDRE BEZUIDENHOUT ABEZUIDENHOUT@GRINAKER-LTA.CO.ZA 0833813575
Sekretaresse      
WEERMAG  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter IG GRUNDLING MAKKEJAAL@GMAIL.COM  
Sekretaresse      
POLISIE  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter THINUS DE BEER DEBEERTHINUS@GMAIL.COM 0748970875
Sekretaresse      
LMSK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter Hannes Zietsman zietsmanh@webmail.co.za 084 602 4077
Sekretaresse      
PREMIER MYN  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter HAWIES HAVENGA LOUISD@PETRADIAMONDS.COM 0761885480
Sekretaresse      
PISCES  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter FRANCIS LAMBERT LAMBERT.FRANCIS@STANDARDBANK.CO.ZA  
Sekretaresse      
PRAS  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter BIEL LANDSBERG BIEL.LANDSBERG@T-SYSTEMS.CO.ZA 0828565389
Sekretaresse      
ISCOR  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter HENNIE MALAN HENNIE.MALAN@GAUTENG.GOV.ZA  
Sekretaresse      
KORREKTIEWE DIENSTE  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter WILLEM DU TOIT WILLEM.DUTOIT@DCS.GOV.ZA  
Sekretaresse      
TRANSNET  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter MANNY DOS RAMOS MANUEL.DOSRAMOS@TRANSNET.NET  
Sekretaresse      
PROVINCIAL ASSOCIATIONS: KWAZULU- NATAL (KZN)††
       
POSITION NAME E-MAIL MOBILE
CHAIRMAN Mike Cardy mike.cardy@witness.co.za 082 853 4990
SECRETARY Sakkie Joubert sakkie.joubert@dcs.gov.za 073 146 5190
PROVINCIAL ASSOCIATIONS: LIMPOPO (LIM)
POSITION NAME E-MAIL MOBILE
CHAIRMAN JAC (Koos) van der Lith   jvdlith@lantic.net   082 493 7661
SECRETARY Dawie Jacobs secretary@limvov.co.za 082 458 4050
LMSK  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter Hannes Zietsman zietsmanh@webmail.co.za 084 602 4077
Sekretaresse      
SAP      
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter Gawie Greeff lim.modimolle.dpo@saps.org.za  
Sekretaresse      
Rovers club      
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter Craig Neil   082 448 7226
Sekretaresse      
Labeo      
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter PINE PIENAAR pine.pienaar@polokwane.gov.za 083 627 6854
Sekretaresse      
       
Orion VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter      
Sekretaris Faan Coetzee faanc@hotmail.co.za 082 563 0402
Anguilla      
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter Pieter Booyzen jesus.1pieter@gmail.co.za 082 414 1122
Sekretaresse      
PROVINCIAL ASSOCIATIONS: MPUMALANGA†† (MPUM)
       
POSITION NAME E-MAIL MOBILE
CHAIRMAN Hannes Jordan Hannes.Jordan@implats.co.za 082 905 7586
SECRETARY Louis Fourie fouriell@telkom.co.za 082-829-4571
PROVINCIAL ASSOCIATION: NORTH EAST MPUMALANGA (NOM)
       
POSITION NAME E-MAIL MOBILE
CHAIRMAN HL Momberg (Hennie) hennie.momberg@gmail.com 082 890 7900
SECRETARY Jan Pretorius pretorius.jan@gmail.com 082 976 8176
PROVINCIAL ASSOCIATIONS: NORTH WEST (NW)
       
POSITION NAME E-MAIL MOBILE
CHAIRMAN Jumbo Willemse jumbo@f3society.co.za 082-964-8372
SECRETARY Ria Reyneke ria.reyneke@bytes.co.za 083 380 0196
ROOIDAG HENGEL KLUB  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter HENNIE DE BEER   084 607 3888
Sekretaresse LYNETTE DE BEER   084 523 1991
Zeerust Hengel klub      
  VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter Piet Van Zyl fvanzyl@hotmail.com 082 215 0045
Sekretaresse      
VISARENDE      
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter      
Sekretaresse      
NORTHAM PLATS      
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter      
Sekretaresse      
RUSTENBURG HENGEL KLUN      
  VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter      
Sekretaresse      
UPM HENGEL KLUB      
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter      
Sekretaresse      
KOSTER      
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter Nico Pieterse     083 346 0698
Skakel Beampte Danie Heymans 072 225 5086
Sekretaresse Magda Pieterse vanwyk.makelaars@gmail.com  
KROKODIL HENGEL KLUB      
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter Vaughn Thomas vaughn@hbpib.co.za
Sekretaris Mark Prinsloo mark@mpboekhouers.co.za 072 320 6841
ZEERUST HENGEL KLUB      
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter      
Sekretaresse      
THABA HENGEL KLUB      
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter      
Sekretaresse      
IMPALA HENGEL KLUB      
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter      
Sekretaresse      
RUSTENBURG PLATINUM MINES      
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter      
Sekretaresse      
PROVINCIAL ASSOCIATIONS: NORTHERN CAPE (NCAPE) NCFWBAU
POSITION NAME E-MAIL MOBILE
CHAIRMAN Johan Venter aj.venter@yahoo.com 082 384 6333
SECRETARY Jakkels Small pjsmal@mweb.co.za 082 455 9779
PROVINCIAL ASSOCIATIONS: SOUTHERN CAPE (SCAPE)
       
POSITION NAME E-MAIL MOBILE
CHAIRMAN Jaun Peo apeo@absamail.co.za 082 560 7535
SECRETARY Eliska Crafford eliska.crafford@mediclinic.co.za 082 493 1613
PROVINCIAL ASSOCIATIONS: WESTERN PROVINCE (WP)
       
POSITION NAME E-MAIL MOBILE
CHAIRMAN Hans Gates gates.hans@gmail.com 082 451 2793
SECRETARY Ina Henderson rhtj@telkomsa.net 083 320 0166
Cape Peninsula Angling Club  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter Everard Smit everard@conveyco.co.za 083 2593131
Sekretaris Liz Burton emburton@telkomsa.net 083 512 9935
Green & Sea Point Anglers Club  
AMP VOORLETTERS / VAN E-POS ADRES KONTAK NR.
Voorsitter Andrew Hoek andrew@besgro.co.za 0826821944
Sekretaris Rene Skorpen rene.skorpen@idataservices.co.za 0724184520

More Reading:

  • mill

  • mineral

  • mixture

  • moderate

  • modest

  • mouse

  • multiply

  • nail

  • needle

  • neglect